Hakkımızda

Opakim Tıbbi Ürünler San. ve Tic. A.Ş., 1992 yılında kurularak, faaliyetlerine yurtdışından yüksek teknoloji ürünü radyolojik görüntüleme ajanlarını getirerek başlamıştır.

Türkiye ilaç sektöründe faaliyet gösterdiği süre boyunca ülkemizde gereksinim duyulan pek çok kontrast ajanı ithal ederek hastalıkların teşhisinde öncü rol oynayan Opakim, medikal görüntüleme alanında dünya lideri GE Healthcare’in Türkiye temsilcisidir.

Opakim, kontrast alanındaki ihtiyaca yönelik ithal ürünleri Türk Tıbbının hizmetine sunmaya devam ederken, Sağlık Bakanlığının "İlaçta Yerelleşme Projesi" kapsamında, yerli üretime yakın bir gelecekte başlayıp kamu ilaç giderlerinde tasarrufa katkıda bulunmaktadır.

Halen GE Healthcare’in Türkiye distribütörü olarak faaliyetine devam eden ve yerli üretim ürünlerini yakın zamanda piyasaya vermeye başlayacak olan Opakim, ülkemize ve ülkemiz insanına daha sağlıklı bir yaşam sunmak amacıyla, gelecek yıllarda da tıp ve ilaç sektörünün gereksinimlerini karşılamak için çalışmakta ve insanımıza daha sağlıklı bir yaşam sunmak amacı doğrultusunda emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Önemli Linkler

button_bilgi-toplumu-hizmetleri

button_ge-healthcare